Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady je pár vitamínků:

Název zboží:
ALAVIS ? Single

Ultra čistá podoba látky MSM v tabletové formě s protizánětlivým a protibolestivý účinkem. Působí jako antioxidant, na zpevnění vazů a šlach a potlačuje svalové křeče.
ALAVIS ? Kloubní výživa

Intenzivní výživa kloubů-velmi vhodné pro velká a obří plemena psů. Obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Dlouhodobě zabezpečuje pevnost,pružnost a odolnost kloubní chrupavky.
ALAVIS ? MSM + Glukosamin sulfát

Osvědčená kombinace ALAVIS ? MSM a glukosamin sulfátu pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí.
Gelacan PLUS Darling

doplňkové krmivo k ochraně kostí a kloubů zajišťující podávání kolagenu CHP, který příznivě působí na regeneraci pojivové tkáně tvořící pohybový a vazivový aparát psů.Slouží k regeneraci kloubních povrchů a vaziv a zmírňuje obtíže
Gelacan PLUS Profi

pro sportovně zatěžované psy, zajišťuje současné podávání kolagenu CHP a kostních minerálů, čímž pozitivně ovlivňuje dekalcifikaci probíhající na základě stresu a mechanického zatěžování.Obsahuje vitamín E a selen.
Gelacan PLUS Baby

pro prevenci a při poruchách funkce pohybového aparátu štěňat a březích a kojících fen.Dodává látky nezbytné pro stavbu a vývoj kosterní soustavy. U březích a kojících fen zamezuje odvápnění kostí a u štěňat eliminuje růstové poruchy
Gelacan Champion

komlexní regenerační výživa podporující kvalitu a pigmentaci SRSTI,KŮŽE a OKA.Pravidelné podávání zajistí látky napomáhající zdravé výživě kůže a srsti, jejímu růstu a kvalitě, látek přispívajících ke zlepšení pigmentace srsti a nosní houby a zlepšujících celkovou kondici psa.
Vitamíny Chondro CAN

k pravidelnému podávání pro podporu procesů v kloubním systému.Vhodný pro všechny druhy a věkové kategorie psů. Účinné látky Chondrocanu odstraňují či výrazně snižují bolestivost kloubů v klidu i při pohybu a zvyšují kloubní pohyblivost.
Kapky

Kapky do uší pro vaše pejsky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář